Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 235 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,
★ ★ ★ ★ ★
Petr J.
Katastrofální doprava GLS. Třikrát doručovali a ani jednou nedoručili. Musel jsem si pro zboží zajet sám do depa. Jinak vše perfektní.

Jedlý papír není určen k dalšímu prodeji. Výroba trvá 1 - 2 pracovní dny od objednání.

Recenze

100 %
S kvalitou, cenou i komunikací obchodu jsem velmi spokojená. Ráda obchod doporučím dál.
Vše v pořádku, rychlé dodání.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Jednorožec

-20 %
Jednorožec nejedlá cukrová dekorace 9x6cm - Gricko Ivanjica

Jednorožec nejedlá cukrová dekorace 9x6cm - Gricko Ivanjica

Ručně modelovaný sedící jednorožec vnese na dort něžnost, kouzlo a pohádkovou atmosféru, která oko
166 Kč
134 Kč

Skladem > 5 ks

Vykrajovátko jednorožec 7cm - Stadter

Vykrajovátko ve tvaru jednorožce pro okouzlující cukroví i sušenky.

57 Kč

Skladem > 5 ks

Dekorace z oplatky jednorožec 20ks

Ozdob dort, cupcakes nebo muffiny během chvilky pomocí 20 jedlých oplatkových dekorací s motivem jedn

46 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Figurka na dort jednorožec 7cm z kokosové hmoty - Fagos

Figurka na dort jednorožec. Vyrobena z kokosové hmoty. Výška 7 cm.

84 Kč

Skladem > 5 ks
-18 %
Forma na pečení jednorožec 2,5l 36x21cm - Stadter

Forma na pečení jednorožec 2,5l 36x21cm - Stadter

Forma na pečení ve tvaru jednorožce nejen na dětské dorty k narozeninám i jiným příležitostem. Objem
457 Kč
376 Kč

Skladem 4 ks

Lampión Unicorn - Amscan

Papírový lampion Unicorn. Velikost 25 cm.

81 Kč

Skladem > 5 ks

Přilepte jedlý papír na dort a zvýrazněte barvy :

Želírujicí sprej na ovoce a jedlý papír 200 ml - Monaco

Želírující sprej na ovoce a jedlý papír. Balení 200 ml.

223 Kč
111.5 Kč / 100ml

Skladem > 5 ks

Gel na jedlý papír - tuba 50g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gel na jedlý papír, který pomáhá přilepit obrázek na dort, zvýr

84 Kč
168 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Gel na jedlý papír - kelímek 50g - Vola colori

Gel na jedlý papír 50g

55 Kč
110 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Decor Gel na jedlý papír 90g - Vola colori

Gel na jedlý papír

79 Kč
87.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks